Jak przebiega audyt?

Na każdym etapie przeprowadzania audytu, pracownicy naszej firmy są do Państwa dyspozycji. Zdobyta wiedza pozwala nam na fachowe doradztwo oraz wskazanie zalecanych kierunków zmian. 

Czytaj wiecej
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje podaj swój e-mail:

Audyt

PO CO WŁAŚCIWIE AUDYT?

W dzisiejszych czasach nie ma firmy czy instytucji, która spełniałaby wszelkie wymogi i wytyczne, które wynikają z przyjętych przez nią założeń i zobowiązań. Nie wynika to oczywiście z braku dobrej woli, często jest podyktowane brakiem zasobów, odpowiednich narzędzi kontroli, czy też brakiem specjalistycznej wiedzy. Zazwyczaj najistotniejszym czynnikiem jest jednak brak informacji o tym, że dane kryterium nie jest spełniane, co w oczywisty sposób wpływa na dalsze procesy. 

 

DLACZEGO MY?

W ciągu ostatnich 3 lat naszej działalności zrealizowaliśmy blisko 300 audytów informatycznych w zakresie legalności oprogramowania, ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji dla banków i SKOK-ów, kilkudziesięciu urzędów administracji publicznej oraz wielu przedsiębiorstw prywatnych.

 

JAKI AUDYT CIĘ INTERESUJE?

Szczegóły naszej oferty poznasz klikając na któryś z poniższych odnośników. Pamiętaj jednak, że są to jedynie przykładowe zakresy działań. Jesteśmy elestyczni i zawsze gotowi na nowe wyzwania.

 
Jeśli nie znalazłeś dokładnego zakresu działań, który Cię interesuje, nie martw się! Skontakuj się z nami, a my postaramy się przedstawić Ci ofertę skrojoną pod Twoje oczekiwania i przewidziany budżet.  KONTAKT DO NAS

 

Audyt nie musi Cię wiele kosztować. Nasi specjaliści pomogą w uzyskaniu nawet do 100% Dofinasowania.

 

JESTEŚ PRACOWNIKIEM DZIAŁU IT? TO CI SIĘ NA PEWNO SPODOBA!

Do wybranych audytów dodajemy certyfikowane szkolenie MICROSOFT Windows Server za 1 zł (wartość 3900zł)