Jak przebiega audyt?

Na każdym etapie przeprowadzania audytu, pracownicy naszej firmy są do Państwa dyspozycji. Zdobyta wiedza pozwala nam na fachowe doradztwo oraz wskazanie zalecanych kierunków zmian. 

Czytaj wiecej
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje podaj swój e-mail:

AuditPro

W celu podjęcia najtrafniejszych decyzji dotyczących Twoich inwestycji w zakresie technologii informatycznych, konieczne jest zebranie wszystkich informacji o posiadanych zasobach oraz o ich aktualnym wykorzystaniu. Bez tej wiedzy jest praktycznie niemożliwe zarządzanie inwestycjami IT. Ponadto, ignorowanie tych faktów naraża firmę na oskarżenie o nielegalne użytkowanie programów komputerowych. AuditPro jest niezastąpionym asystentem na tych wszystkich obszarach.Wprowadzenie AuditPro umożliwia Ci:

 • Przeniesienie odpowiedzialności za zainstalowane oprogramowanie na użytkowników komputerów.
 • Dokładną wiedzę o tym, które oprogramowanie jest obecnie wykorzystywane przez użytkowników (nie tylko to, które jest zainstalowane na wypadek, gdyby było kiedyś potrzebne) i efektywną optymalizację swojej polityki licencyjnej w oparciu o tę informację.
 • Wyeliminowanie użytkowania nielegalnego oprogramowania i uniknięcie niebezpieczeństwa łamania praw autorskich w Twojej firmie.
 • Usprawnienie procesów administracji licencjami oprogramowania w Twojej firmie.
 • Obcięcie kosztów zakupu sprzętu i licencji oprogramowania.
 • Ograniczenie niepożądanej działalności użytkownika PC (takiej jak granie w gry komputerowe w czasie godzin pracy, nadużywanie firmowej sieci internetowej, przechowywanie osobistych zdjęć, plików muzycznych itp.) które zatykają sieci, blokują przestrzeń dysków twardych firmowych komputerów i odwracają uwagę użytkowników od ich obowiązków.
 • Zastosowanie się do przepisów Kodeksu Karnego i Kodeksu Postępowania Karnego oraz Ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych, nowelizowanej 9 czerwca 2000 r.
 • Łatwe wprowadzenie trwałego, zawsze aktualnego systemu zarządzania zasobami dla Twoich komputerów, oprogramowania, licencji, instalacji i sprzętu.

 

MODUŁY ROZSZERZAJĄCE AUDITPRO POZWALAJĄ FIRMOM NA ŁATWE ZARZĄDZANIE INNYMI SKOJARZONYMI ZADANIAMI NA TYM SAMYM PROFESJONALNYM POZIOMIE.

 

 1. Moduł Zarządzania Zasobami w sposób zrozumiały rejestruje i na bieżąco monitoruje położenie i przesunięcia wszystkich zasobów firmy, włącznie z budynkami, sprzętem biurowym, telefonami komórkowymi itp.
 2. Moduł Monitorowanie Użycia Komputera śledzi kto, kiedy i jakie programy uruchamia na firmowych komputerach, jak jest używany procesor, pamięć lub karty sieciowe. Oprócz tego, moduł ten dostarcza wielu innych użytecznych informacji, które pozwalają na optymalne planowanie i inwestowanie w zakresie IT.
 3. Kody kreskowe Moduł kody kreskowe wzbogaca efektywność modułu Zarządzanie zasobami. Umożliwia on szybszą i bardziej precyzyjna identyfikację przedmiotów fizycznych niż standardowe metody.
 4. HelpDesk który umożliwiający bardziej wydajną komunikację, ułatwi obsługę programu oraz pracę działów IT. Wpłynie jednocześnie na komfort pracy użytkowników końcowych. Praca działów IT będzie prostsza, a użytkownicy będą mogli rozwiązać większość trudności samodzielnie.

 5. AuditPro SMS Connector jeśli używasz w firmie Microsoft System Management Server możesz zintegrować z nim AuditPro za pomocą modułu SMS Connector. Pozwoli to na bardziej pełne wykorzystanie możliwości obu produktów.

   

   Sprawiamy, że administrowanie komputerem jest zabawą.